SPIRU HARET - FORUMUL STUDENTILOR USH
Stiri si Informatii
Promo
Serviciul Google Street View funcţionează acum şi sub apă. Google a pregătit o nouă surpriză utilizatorilor serviciului Street View: acum pot fi explorate virtual mai multe zone fascinante ale oceanului planetar, fiind posibilă o "călătorie" printre ţes

Vin Noi 30, 2012 10:23 pm Scris de HERA

Sursa
Google
a pregătit o nouă surpriză utilizatorilor serviciului Street View: acum
pot fi …

[ Lectura completa ]

Comentarii: 0

Scrisoare deschisă semnată de 20 de profesori universitari către Victor Ponta: Vă rugăm să nominalizaţi o altă persoană pentru portofoliul Ministerului Educaţiei

Sam Mai 05, 2012 7:30 pm Scris de HERA

O scrisoare deschisă că Victor Ponta (preluată de aici):

SCRISOARE
DESCHISA CATRE PREMIERUL DESEMNAT, DOMNUL VICTOR PONTA, IN LEGATURA CU
NOMINALIZAREA DOAMNEI CORINA DUMITRESCU PENTRU …

[ Lectura completa ]

FENOMENUL Kowloon. Amintiri din CEL MAI CIUDAT oraş din lume Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/fenomenul-kowloon-amintiri-din-cel-mai-ciudat-oras-din-lume-

Sam Mai 05, 2012 7:08 pm Scris de HERA

Oraşul Kowloon a fost considerat locul de pe pământ cu cea mai mare
densitate a populaţiei, deoarece un număr uriaş de persoane, 50.000,
locuiau în câteva blocuri lipite unui de celălalt.

[ Lectura completa ]

Substanță cancerigenă, descoperită în cafea

Mar Apr 24, 2012 7:53 am Scris de HERA

Autorităţile din Marea Britanie au depistat 13
produse care conţin o substanţă cancerigenă periculoasă, numită

[ Lectura completa ]

Retragere dosar

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Retragere dosar

Mesaj  The ROCK la data de Vin Noi 18, 2011 8:44 pm

Poate gasim raspunsuri si indrumari.

mirela nimigean a scris:am o rugaminte mare va rog mult.am terminat cei 4 ani de facultate in perioada 2001-2005 cu taxele la zi insa nu sunt sigura daca si fara restante.am studiat in brasov la facultatea de management,specializare managementul afacerilor la spiru haret.intrebarea mea este cum imi retrag si eu dosarul pentru a-mi sustine licenta in bucuresti deoarece aici locuiesc si lucrez si nu am posibilitate sa ajung in brasov.va rog din suflet sa ma ajutati ca nu mai stiu pe cine sa intreb.am nevoie de un formular de retragere apoi as merge personal sa ridic dosarul.va multumesc mult.astept un raspuns cu nerabdare.

The ROCK
Fondator
Fondator

Data de inscriere: 12/11/2009

Sus In jos

Re: Retragere dosar

Mesaj  HERA la data de Sam Noi 19, 2011 5:59 pm

Admin a scris:Poate gasim raspunsuri si indrumari.

mirela nimigean a scris:am o rugaminte mare va rog mult.am terminat cei 4 ani de facultate in perioada 2001-2005 cu taxele la zi insa nu sunt sigura daca si fara restante.am studiat in brasov la facultatea de management,specializare managementul afacerilor la spiru haret.intrebarea mea este cum imi retrag si eu dosarul pentru a-mi sustine licenta in bucuresti deoarece aici locuiesc si lucrez si nu am posibilitate sa ajung in brasov.va rog din suflet sa ma ajutati ca nu mai stiu pe cine sa intreb.am nevoie de un formular de retragere apoi as merge personal sa ridic dosarul.va multumesc mult.astept un raspuns cu nerabdare.

un formular de retragere special facultatii tale nu am dar poti adapta unul din cele 2 pe care le am.sper sa te ajute.

cerere de retragere1.pdf -
cerere de retragere2.pdf -

sunt pentru rector si decan.

Salveaza-ti testul de pe BB!
http://cuvintevrajite.blogspot.ro/

HERA
Administrator
Administrator

Data de inscriere: 08/04/2010

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum: